Urlop w lipcu

W lipcu (od 1.07 do 31.07.2021) serwis rowerowy będzie nieczynny z powodu urlopu. Zapraszamy w sierpniu – otwieramy ponownie 2.08.2021.

Serwis Rowerowy v-brake

Otwarty sezon 2016! Zapraszamy do serwisu rowerowego!

Po przerwie zimowej ponownie otwieramy serwis rowerowy! Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17 oraz w soboty od 9 do 12.

Dziękuję Państwu za skorzystanie z naszych usług w ubiegłym roku i mam nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni w nadchodzącym sezonie 2016.

Zapraszam!

Otwarty sezon 2014! Zapraszamy do serwisu rowerowego!

Dziękuję za skorzystanie z naszych usług w ubiegłym roku 2013 i mam nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni w nadchodzącym sezonie 2014. Po przerwie zimowej ponownie otwieramy serwis rowerowy! Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17 oraz w soboty od 9 do 12.

Zapraszam!

Otwarty sezon 2012! Zapraszamy do serwisu rowerowego!

Dziękuję za skorzystanie z naszych usług w ubiegłym roku 2011 i mam nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni w nadchodzącym sezonie 2012. Po przerwie zimowej ponownie otwieramy serwis rowerowy!

Zapraszam!

Otwarty sezon 2011! Ruszamy!

Dziękuję za skorzystanie z naszych usług w ubiegłym roku 2010 i mam nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni w nadchodzącym sezonie. Po długiej i ostrej zimie otwieramy serwis rowerowy ponownie!

Zapraszam!

Dobry początek :)

Już wiele zadowolonych klientów odwiedziło nasz serwis rowerowy:) I mamy nadzieje, że odwiedzi jeszcze więcej. Póki co, można przeczytać kilka pozytywnych komentarzy na temat V-brake na forum Bikeholików klikając tutaj. Ponadto, w ofercie naszego serwisu rowerowego znalazło się dużo części i akcesoriów dla rowerów. Wszelkie informacje można uzyskać drogą mailową pisząc na

Zapraszamy serdecznie!

Serwis rowerowy V-Brake – Startujemy!

Witam serdecznie na jeszcze świeżej i ciepłej stronie serwisu rowerowego V-brake.pl! Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy szeroki zakres naprawy wszelakich rodzajów rowerów – dziecięcych, szosowych, górskich etc. W miarę upływu czasu strona będzie aktualizowana. W dziale „oferta” umieszczono cennik usług. Dodatkowo w dziale kontakt – mapkę dojazdu. Sezon otwarty!

Pozdrawiam
Grzegorz Kurtycz